fbpx

Transion

Transion

Kuidas see töötab? Transion protseduuri ajal tõmbuvad lihased rütmiliselt kord kokku, seejärel lõdvestuvad. Vedelikud eemalduvad kiirelt kehast ja liigsed ained lahustuvad organismis. 

Transion käivitab organismis kehatalitluse, mis on sarnane tavapärase füüsilise treeninguga. Vahe on selles, et Sa ei pea tegema muud, kui mõnusalt lamama. Masin teeb kogu töö Sinu eest ära.  

Mida see teeb? Kõigepealt saad valida, millist piirkonda kehal masin kõige rohkem aidata võiks. Nendes piirkondades kulutab lihas ära kehas olemasoleva energia rasvkoe arvelt. Esmalt põletab süsivesikud ja seejärel rasvad.

See on treeningviis, kus lihas töötab samal ajal, kui Sina lesid. Kõlab hästi?

Kuigi ajutegevus suudab stimuleerida palju lihaskiude, siis mitte kõiki. Transion protseduur teeb seda, mida inimkeha ise ei suuda. Transion saab mõju avaldada 100% lihaskiududele.

Transion seade stimuleerib ühetasaste ja kõrge kvaliteediga impulssidega töösolevaid lihasgruppe nii, et ei pea kartma südame- ja veresoonkonna talitluse häireid ega väsimust. Mida see tähendab? See tähendab paremat ja ohutumat tulemust. 

Transion on treeningviis, mis on ideaalne neile, kes ise mingil põhjusel ei saa või taha end liigutada. Samas on see hea ka saledatele väikse rasvaprotsendiga inimestele, kes tahavad lihaseid esile tuua.

Millised on tulemused? Tulemuseks on silmnähtav kehaümbermõõdu vähenemine, rasva põletamine ning lihastoonuse üldine suurenemine. Mis veel? Ainevahetus organismis saab tubli hoo sisse.

HINNAD

1 SEANSS

25€

5 SEANSSI

110€

10 SEANSSI

190€