fbpx

EMS

Mis on EMS (elektromüostimulatsioon)?

EMS on treening, kus jõusaali ega jooksurajale higistama minema ei pea, aga saavutad samad tulemused lühema ajaga.

See on lihaste kontraktsiooni esilekutsumine elektriliste stimulatsiooni käigus. 

Kõlab teaduslikult? See on tegelikult üsna lihtne.

EMS seade tekitab impulsid ja need viiakse naha pinnale. Impulsid põhjustavad lihaste kokkutõmbumist, seega tulemus on sarnane päris lihaste liikumisele ja kontraktsioonile.

Kuidas EMS treening töötab?

Traditsioonilise jõutreeningu ajal saadab aju impulsse, mis stimuleerivad teatud lihaseid kokku tõmbama. Siin on üks AGA – kõigil lihastel pole ajuga hästi arenenud ühendust. Need lihased ei aktiveeru nii lihtsalt ja seetõttu ei arene nad nii hästi.

EMS treening stimuleerib kõiki peamisi lihasgruppe ja aitab arendada lihaste liikumisega seotud motoorseid närviühendusi. Otse nendele motoorsetele närvidele elektrilisi impulsse saates aktiveeruvad isegi nõrgalt ühendatud lihased.

Kuna lihaskiud aktiveeritakse EMS abil mitteregulaarses järjekorras, tõmbuvad lihased kokku kiiresti ja intensiivselt, mis loob kiiremini rohkem lihaskiudu. Aktiivsem lihaskude vajab rohkem energiakulu, mis seetõttu põletab rohkem kaloreid, isegi puhkeasendis!

EMS treening on innovatiivne, kiire ja tõhus kogu keha hõlmav treening.

Kõigest 2 x 20 MINUTIT nädalas on piisav

Impulsid stimuleerivaid lihaseid üle kogu keha läbi spetsiaalse treeningkostüümi. EMS treeningu ajal töötab ÜHEAEGSELT kogu lihaskond, mitte ainult teatud lihasgrupid. Samaaegselt saavad treeningul koormust nii pealmised kui ka süvalihased. EMS on ka mõne maailma kõige tugevama ja tervislikuma keha saladus – sealhulgas Usain Bolti, Ronaldo ja Madonna.

EMS treening annab 90-minutilise treeningu kasu vaid 20 minutiga ja piisab 2 treeningust nädalas. 20 minuti jooksul töötatakse läbi enam kui 500 lihast. VÕRDLUSEKS – jõusaalis 1,5h jooksul suudab töötada läbi enamasti mitte rohkem kui 100 lihast. Just süvalihase efektiivse treenimise tõttu on EMS ka ideaalne variant taastusraviks. Olgu selleks seljavaludest vabanemine, trauma või operatsioonijärgne kiirem taastumine.

EMS treening võimaldab koguda lihasmassi ja põletada rasva, suurendab kalorite põlemisvõimet ja kiirendab ainevahetust.

Kas teadsid? Kunagi leiutati see tehnoloogia kosmonautide jaoks, et nende lihased saaksid kosmoses koormust. 

Unusta ära raske trennikoti tassimine, sest treeningvarustust ja pesemistarbeid pakume meie. 20 minuti jooksul personaaltreeneri pilgu all saab anda endast trennis 100%. 

Kvalifitseeritud personaaltreener juhendab sind igal sessioonil. Pole oluline, kas oled alles alustanud või oled juba tegija, treener kohandab just Sulle sobiva programmi ja kava. Jäta oma ootused ukse taha. EMS treening pakub treeninguelamust, mida Sa mujalt ei saa.

Kuidas EMS treening Sind aitab?

KASVATAB LIHAST

Elektroodid asetatakse kehale, otse iga suurema lihasrühma kohale nii, et kõik impulsid jõuavad sihtmärgini. Jõud ja vastupidavus suurenevad märgatavalt. See on lihtne ja turvaline

PARANDAB KEHAHOIAKUT

Harjutused on nii ala- kui ka ülaseljale, õlgadele ja kõhule. EMS tugevdab selga ja vabastab seljavalusid. Lisaks parandab EMS ka lihaste tasakaalutust.

VORMIB KEHA

EMS treening kombineerituna teiste treeningutega aitab lihaseid toonusesse viia, põletab rasva ja vähendab tselluliiti. Paraneb lihaste ja sidekudede vereringe, mis parandab naha välimust.

VÄHENDAB VALUSID

Erinevalt tavapärasest treeningust ei avalda EMS liigestele survet ning spetsialisti abiga saab EMS treeningut kasutada ka vigastusest taastumiseks, liigesevalude korral ja muude suuremate terviseprobleemide korral.

LOOB HEA ENESETUNDE

Treening vallandab ajus hormoone, mis Sind õnnelikult tundma panevad. See on tõestatud. Sa oled enesekindlam ja paraneb ka immuunsussüsteem.
Terve Sina = õnnelik Sina

HOIAB AEGA KOKKU

Aeg on raha. Selles kiire tempoga maailmas on EMS ideaalne võimalus saavutada samad tulemused hulga väiksema ajaga. Vähem aega spordisaalis ja
rohkem aega sõprade ja pere jaoks. 

HINNAD

Esimene proovikord

25€

1x

36€

5x

165€

10x

270€

VASTUNÄIDUSTUSED

✔ Nahahaiguste puhul (dermatiit, põletik, nahaärritus jms)
✔ Lahtiste haavade, põletuse, põrutuse korral
✔ Südamestimulaatori kasutamine
✔ Südame- ja veresoonkonna haigused
✔ Rasked vereringehäired
✔ Kubeme- või kõhusong
✔ Tuberkuloos
✔ Kasvajad
✔ Kaugelearenenud ateroskleroos
✔ Tromboos
✔ Psoriaas
✔ Epilepsia
✔ Sclerosis multiplex
✔ Diabeet
✔ Hemofiilia