fbpx

FatTherapy

FatTherapy

Protseduur, mis pinguldab ja trimmib nahka, vähendab kehaümbermõõte ning tselluliiti. Lihtsa ja valutu protseduuriga kiirendad ainevahetust ja modelleerid keha.

FatTherapy protseduuris on kombineeritud:

1.  Kavitatsioon ehk mittekirurgiline rasvaimu, mis lõhustab rasva ja soodustab selle väljutamist kehast. Tulemuseks on kehaümbermõõtude ja tselluliidi vähenemine, nahk muutub siledamaks ja pringimaks.

2. Bipolaarne raadiolaine– pinguldab lõtvunud nahka ja on parim naha tekstuuri parandajaid.

3. Infrapuna valgus– stimuleerib uue kollageeni ja elastiini tootmist ja töötleb rasvarakke.

4. Biostimulatsioon– maailmas ainulaadne mitmefaasiline biostimulatsioon aitab lõhustunud rasva jääkainetena organismist välja transportida ning ka lihased kasutavad seda energiana. Biostimulatsiooni programmide faasid on väga täpselt programmeeritud. Lisaks lihastele mõjutatakse ka nahka, naha aluskude, rasvkude, lümfi- ja vereringet. Tulemuseks on sile nahk ja toonuses lihased.

5. Vaakummasaaž– aitab raadiolainetel ja infrapunavalgusel imenduda naha sügavamatesse kihtidesse ning stimuleerib ainevahetust.

5 in 1 FatTherapy – Kaovad rasvakogumikud ja väheneb tselluliit! Ülitõhus reie sise- ja väliskülgedele, rippuvale kõhule!

Tulemusi võib näha juba peale esimesi protseduure. Protseduuri soovitatakse teha 5-10 korda kuurina, 2 -3 korda nädalas.

Protseduur kestab 40 minutit. Protseduur algab lokaalse piirkonna ettevalmistamisega massaažiõliga, misjärel töödeldakse seadmega  probleemset piirkonda. Pärast protseduuri soovitame tarbida rohkelt vett, et aidata kehal mürk- ja jääkaineid väljutada. Kuuri ajal ja lõpus soovitame jälgida tervislikke eluviise. Kaks tundi enne ja pärast protseduuri soovitame vältida tugevat einestamist.

HINNAD

1x

49€

5x

225€

10x

395€

Auhinnatud kehahooldus Buduaari ilulemmik 2017 tiitliga!

VASTUNÄIDUSTUSED

✔ Südamehaiged või kõrgvererõhutõve all kannatajad, konfigureeritud südamestimulaatori kasutajad;
✔ Akuutse põletikuga haiged, astmahaiged, süvaveenide tromboosi põdejad, vähihaiged jne;
✔ Hemorraagiliste haiguste põdejad, trauma või verejooksuga patsiendid;
✔ Rasedus, rinnaga toitmine;
✔ Operatsioonid (3 eelneva kuu jooksul);
✔ Meditsiinilisest plastist kehaosad või kehaosad, millel on kunstlik täidis;
✔ Metalldetailide olemasolu organismis;
✔ Nahapõletiku või ödeemi all kannatajad;
✔ Immuunsussüsteemi haigused.

5 in 1 FatTherapy – Kaovad rasvakogumikud ja väheneb tselluliit! Ülitõhus reie sise- ja väliskülgedele, rippuvale kõhule!