fbpx

FIBROBLAST PLASMALIFTING

FIBROBLAST PLASMALIFTING

Mis on Fibroblast?

Fibroblast plasmalifting on protseduur, mis tõstab nahka, vähendab üleliigset nahka, vähendab arme ja kortse (jah, isegi sügavaid), muudab naha siledamaks, värskemaks ja vastupidavamaks kahjulike mõjude suhtes. 

Kuidas see töötab?

Plasmapliiats tekitab mikromagnetilise plasmakiire, mis pinguldab naha pindmist kihti ilma naha alumisi kihte vigastamata. Fibroblast seade suunatakse probleemse koha raviks. Naha mikromillimeetri suurusel pinna tekivad pisikesed täpikesed. Rakud tõmbuvad teineteisele lähemale ja sel viisil nahk pinguldub.

Fibroblast Plasmaliftingu protseduuril tekitame nahale teadlikult vigastusi. Selle jaoks, et rakud saaksid tekitada uut kollageeni ja elastiini vigastuste parandamiseks. Tekivad uued, värsked ning kaunid rakud. 

Ei tasu muretseda, sest turse ja tugev punetus alanevad ja täpikesed paranevad. See on normaalne protsess naha uuenemise protsessi juures.

Kellele Fibroblast sobib?

Fibroblast on kõigile, kes on tahtnud enda nahka noorendada, aga ei soovi ilulõikuseid teha. Lisaks ka neile, soovivad nahka pinguldada, eemaldada kortse, tõsta kulme ja nahka uuendada. 

Kuidas Fibroplast Sind aidata võib?

Väga tavapärane on silmalaugude tõstmine, erinevate kortsukeste eemaldamine näost, lõuakontuuri pinguldamine, kaela noorendamine, venitusarmidega kõhu korrigeerimine. Kuid tuleb ette ka ekstreemsemaid protseduure: rippuv nahk käsivartel, käelabade noorendamine, rindade tõstmine, pigmendilaikude ja nahanäsade eemaldamine.

Totaalne noorenemine.

Purebeau Fibroblast protseduuri tulemus kestab keskmiselt 2-3 aastat. Muidugi sõltub tulemus nahast, organismist, geneetikast ja elustiilist. Mida tervislikum on Sinu eluviis, seda kauem säilib ka tulemus!

Tulemuse hoidmiseks võiks aasta kuni paari pärast protseduuri korrata. ️

Miks Fibroplast?

𝕧 Mittekirurgiline noorendamine

𝕧 Praktiliselt valuvaba ravi

𝕧 Anesteesia 

𝕧 Ei lõigata nahka ega tehta õmbluseid

𝕧 Operatsiooniga seotud riskide vaba

𝕧 Kiired ja hämmastavad tulemused

𝕧 Odavam kui kirurgiline korrigeerimine

𝕧 Parenemine kiirem ja kergem kui operatsioonist

𝕧 Loomulik tulemus

Pärast protseduuri. Mida vältida?

X Ära päevita 8 nädalat.

X Ära tee trenni 2-4 nädalat, sõltuvalt töödeldud piirkonnast.

X Väldi 2 nädalat (nägu) või 4 nädalat (kõht, jalad, keha) veekogusid.

X Ära käi saunas 2-4 nädalat.

X Kosmeetikat tohib kasutada, kui kärnad on juba eemaldunud.

X Ära tee näohoolduseid 8 nädalat.

X Ära tarvita alkoholi, kuni kärnad on eemaldunud.

X Ära joo kohvi 3-4 tundi pärast protseduuri.

X Ei ole soovitatav pikalt olla külma tuule käes ega miinustemperatuuriga õues.

KAELA PINGUTAMINE

SUU ÜMBRUSE KORRIGEERIMINE

OTSMIKU KORTSUKESTE VÄHENDAMINE

VENITUSARMID KÕHUL

Protseduur tehtud, jess! Mis edasi?

Peale protseduuri esineb töödeldud piirkonnal nn “päikesepõletuse“ tunne, turse, paari päeva pärast kuivus ja kihelus. 4-7 päevaga tulevad kärnad maha. Nahk on roosa ja tundlik. Seepärast on väga oluline järgida kaasa antud järelhoolduse juhiseid, kaitsta nahka päikese eest ning igapäevaselt 8 nädala jooksul kasutada SPF50 päikesekaitsekreemi!

Käisin üks kord Fibroplastis. Kas nüüd on kõik?

Protseduuri võib korrata paari kuu tagant 2-3 korda. Vajadus ning soov on individuaalsed, sõltuvalt probleemi ulatusest, nahast ning kliendi soovist. Erinevate inimeste nahk reageerib protseduurile erinevalt – kui mõnele piisab ühest protseduurist, siis teisel ei pruugi üks olla piisav. Iga inimene on individuaalne. Alati loeb ka kliendi enda ootus protseduurist. 

Tulemus sõltub Sinu naha allumisest protseduurile.

Ja kui kaua ma oma siledamat ja ilusamat nahka nautida saan?

Purebeau Fibroblast protseduuri tulemus kestab keskmiselt 2-3 aastat. Muidugi sõltub see meie nahast, organismist, geneetikast, elustiilist.

Tulemuse hoidmiseks võiks aasta – paari pärast protseduuri korrata. ️

Kevad, suvi, sügis talv. Kas protseduuri saab teha aastaringselt?

Saab, kui nahk ei ole eelnevalt päevitunud ning pärast kasutada hoolsalt SPF50 kreemi.

Kui kaua kogu protsess aega võtab?

Pärast Purebeau Fibroblast protseduuri jäävad pruunid kärnad/laigud, mis kukuvad maha 4-7 päeva jooksul ja nahk on õhuke, tundlik, punakas. 8-12 nädalat toimub naha uuenemine. Peale kärnade eemaldumist on nahk roosakas nädal-paar, kuid mõnel juhul ka kauem.

Kõhupiirkonnas ja mujal kehal eemalduvad kärnad 2 nädala jooksul.

Tundub natuke hirmutav… kas ma peaks kartma riske või kõrvaltoimeid?

Järgides tähelepanelikult kõiki järelhooldusjuhiseid on riskid minimaalsed. Kindlasti tuleb süveneda enne protseduuri vastunäidustustesse. Spetsialisti protseduurijärgse hoolduse nõuannete mittejärgimine võib põhjustada pigmendilaike, arme, punetava naha.

Tore küll, aga kui palju ma oma kukrut kergitama pean?

Fibroblast protseduuri hind sõltub teostatava protseduuri piirkonnast. Üldised hinnad on välja toodud, kuid konsultatsiooni käigus saab sellele parima vastuse, kuna tihti kujuneb hind mitmest eri piirkonnast. Hinnakujunduse saamiseks võtke ühendust info@parnukehastuudio.ee või telefonil +372 5666 9466

Mul on mure silmadega. Kortsukesed… kottis silmaalused… vajunud silmalaud. Kas midagi silmadele ka on?

Muidugi! Fibroblast Plasmalifting on kõige tõhusam protseduur silmalaugude tõstmiseks ilma kirurginoata. Kui oled kaalunud silmalaugude lõikust, siis kindlasti tasub enne proovida antud protseduuri. Erandiks on vaid suurte rasvapatjadega silmalaugude kliendid. Sel juhul ei ole Fibroblast nii tõhus. Ülemiste silmalaugude pinguldamise tulemusena võivad kaduda peavalud, kange kael, väsinud ilme. Ka alumiste laugude probleem allub enamasti antud protseduurile hästi – kaovad silmaalused kotid ja voldid. Silmade juures on siiski oluline teada, et suure tõenäosusega tekib korralik paistetus, mis kestab 2-3 päeva.

Mis juhtudel ma ei peaks Fibroplasti protseduuri tegema?

Kui Sul on: 

𝕧 AIDS/HIV

𝕧 Diabeet

𝕧 Melanoom

𝕧 Vitiliigo või mis tahes infektsioon

𝕧 Südamestimulaator või südamehaigused

𝕧 Rasedus ja imetamine

𝕧 Aktiivne herpes

𝕧 Verehüübivus haigused

𝕧 Armistumisele kalduv nahk

 

Peale haigestumist pead olema terve 2-3 nädalat. Viimasest antibiootikumide kasutamisest peab olema möödas vähemalt 1 kuu. Protseduur on vastunäidustatud ka juhul, kui on tehtud keloid ehk liiglihaarmide eemaldamise operatsioon. Teatud ravimite tarvitamise puhul on vajalik eelnevalt konsulteerida perearstiga (isotretinoiin (nt Roaccutane), tretinoiin (nt Retin A) või tetratsükliin.

Heakene küll, kas garantii ka saab?

Protseduuriga ei kaasne garantiid. Isegi plastikakirurgid ei anna 100% garantiid. Tulemused, paranemisprotsess, tulemuste säilimise aeg sõltuvad sinu nahast, organismist, geneetikast, elustiilist. Mõne jaoks piisab ühest protseduurist, teise jaoks ei pruugi 3 protseduurist abi olla. Anname siiski alati parima, et lahendada kliendi probleem maksimaalse tulemuseni.

Tahan juba nii väga tulemust näha! Millal ma oma ilusat nahka näen?

Iga inimene on individuaalne. Mõne jaoks on tulemus märgatav kohe pärast kärnade kukkumist. Teiste jaoks on tulemus märgatav 8 –12 nädala pärast. Kuna inimene näeb enda peegelpilti igapäevaselt, tasub tulemust võrrelda fotodega. Fibroblasti spetsialist teeb alati „enne“ fotod ning ootab pidevalt fotosid ka pärast kliendilt. Täpse juhise saab protseduurile tulles. 

Lõplik tulemus on nähtav 8 –12 nädalat pärast pärast protseduuri. Alles siis saab otsustada, kas vajatakse kordusprotseduuri. Juhul, kui kordusprotseduur osutub vajalikuks, on see alati leebem ja ka odavam. ️

Kas on midagi, mida ma ei tohiks teha enne protseduuri?

Enne protseduuri peaks hoiduma 2-4 nädalat päevitamisest (ka solaarium), ilusüstidest võiks olla möödunud 2–4 nädalat, püsimeigi tegemisest 2 nädalat, mesoteraapia ja happekoorimisest 2 nädalat. ️

Kas pean konsultatsioonile ka tulema?

Eelistame alati eelnevalt konsultatsiooni pidada. Kui elad kaugemal, saame seda teha ka ilma kohtumata, näiteks telefoni teel. Tutvu enne hoolikalt kogu kirja pandud informatsiooniga ja ole kindel, et Sul ei esine vastunäidustusi. Püüa väga hoolega läbi mõelda oma keha ja organismi paranemisvõime, kas oled armistumisele või pigmentatsioonile kalduv jne. Sina tunned oma keha ja organismi, seega mõtle sellele enne konsultatsiooni.

Hmm… nii palju koolitusi ja erinevaid seadmeid. Kas tulemus võib sõltuda spetsialistist või seadmest?

Absoluutselt! Kuna liikvel on palju erinevaid seadmeid ning koolitusi, tasub olla väga tähelepanelik, kelle juures protseduuri teostada. Kuigi tulemuse kohta ei saa garantiid anda keegi, on väga oluline, et kasutatav seade oleks kvaliteetne, töökeskkond vastavalt ette valmistatud ning spetsialist koolitatud ja kogemustega. Sellest sõltub nii tulemus, tulemuse püsimise aeg kui ka paranemisprotsess. Kuid lisaks eeltoodule sõltuvad need samad punktid ka meie nahast, organismist, geneetikast, elustiilist.

Mis vanuses võib protseduuri sooritada?

Pureabeau Fibroplast protseduuri viiakse läbi alates 26. eluaastast kuni 75. eluaastani.