fbpx

Müostimulatsioon

Müostimulatsioon

… vii oma nahk jõusaali.

Müostimulatsioonis (ka mikrovooluteraapia) kasutatakse elektrit, et soodustada naha rakkude kasvu. Kõlab šokeerivalt? Protseduur on kirurgiavaba, süstimisvaba ja valutu. Lisaboonus? Protseduuril on silmapilkne tulemus taastumisajata.

Müostimulatsioon on justkui näolihaste trenn. See on ainuke meetod, mis pingutab rippuvaid ja “väsinud” näolihaseid.

Müostimulatsioon defineerib Sinu näojooned juba esimesest korrast alates

Sinu lõualuu joon on täpsem, põsesarnad tugevamad ning silmad nooremad ja värskemad. Müostimulatsioon toimib kui kirurgiline näo pinguldamine, aga ilma narkoosita. See on valutu ja koed ei saa kahjustada.

Näolihased saavad vajalikku venitust, paindumist ja ringutamist. Mikrovool toimib võlujõuna igas näo osas. Kui ühendus näoga on loodud, tekib õrn kõditav tunne. Voolu rakendatakse lihasele kinnitatud närvi lähedal ja nägu hakkab hüppama. Nahk tundub justkui “elus”. 

Toodab kollageeni ja kustutab vananemismärke

Müostimulatsiooni näohoolduses saab nahk täpsed annused energiat. Kui naha kõige sügavamas kihis toimub kollageeni ja elastiini tootmine, siis samal ajal naha pealmises kihis eemalduvad õrnalt naha vananemise nähud.

Nahk kogeb sama, mis on sarnane batuudiefektile: nahk on vetruv, elastne ja paindlik.

Tulemuseks on märgatavalt säravam jume ja vormitud nägu, millel on täpsem struktuur. Põhjus peitub selles, et müostimulatsioon leevendab vedelikupeetust. Nahk saab rikkalikult hapnikku ja toitaineid.

Müostimulatsioon on valutu

Müostimulatsiooni protseduuril ei nõua ilu ohvreid. Kogu sessioon on täiesti valutu ja lõõgastav. Võib tunduda, et elektrilise mikrovoolu kaasamine tekitab ebamugavust, kuid pigem on see nagu zen spaaprotseduur.

See ohutu ja valutu protseduur kustutab peened jooned, vähendab kortse ja pinguldab ja silub nahka. Müostimulatsioon parandab toonust, vähendab turset ja suurendab rakkude aktiivsust. Üldine tulemus on tervem ja noorema väljanägemisega nahk olenemata vanusest.

Punase vaiba efekt silmapilkselt

Müostimulatsioon pole kuulsuste lemmik näohooldus põhjuseta. Kellele ei meeldiks näo silmapilkne tõstmine? Tulemused on nähtavad vaid minutiga.

Sa tahad ikka ja jälle tagasi minna

Sa viid oma näonaha jõusaali. Sa soovid veel rohkem treenida, et veel rohkem tulemusi näha. Tulemused panevad Sind unistama oma näo väljanägemisest veel paari seansi pärast.