fbpx

Clean & White valgendusvaht

25.00

‘Daily White Fusion” maailmas laialdaselt tuntud hambaid valgendav mikrovaht on toodetud Beaming White poolt. Toode omab kõrge turvalisuse sertifikaate, ei sisalda vesinikperoksiidi ning on täiesti ohutu. 

Sobib suurepäraselt toetamaks koduse BEAMING WHITE valgendava komplekti kasutamist. 

30 in stock

Description

”Daily White Fusion” hambaid valgendav mikrovaht on toodetud Beaming White poolt ning sobib ideaalselt teie hammaste valgendus protseduuriks.

Kasutamine

Raputage puedelit, annustage kuivale hambaharjale 2-3 pumbatäit ja peske 1-2 minutit. Süljake vaht välja kuid suud ärge loputage. Ärge sööge ega jooge järgmised 15 minutit midagi. Ärge kasutage tihedamini, kui kaks korda päevas. Kasutatakse igapäevasel hambapesul hommikuti ja õhtuti tavapärase hambapasta asemel või pärast hambapesu tava hambapastaga. Hammaste valgendumine toimub juba mõnepäevase kasutamise järel. Eriti soovitatav hambapesutoode just hambavalgendusprotseduuri järgselt. Parim asendus hambapastale, looduslikum ning tervisele kasulikum.

 

Koostisosad
Aktiivsed koostisained: Sodium Fluoride (0.15%W/V Fluoride Ion). Other Ingredients: Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Lauryl Sulfate, Alcohol, Poloxamer 407, Sodium Citrate, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Sodium Saccharin, Sucralose, Sodium Benzoate, Polysorbate 20, Poloxamer 188, L-Menthol, Sodium Perborate, Caffeine, Disodium Edta

Vastunäidustused: Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada alla 18 aastaselt. Hoidke kokkupuutest silmadega.Toode ei valgenda laminaate, lumineere, hambatäidiseid ja kroone. Rasedatele ja imetavatele emalde ei soovitata!