fbpx
Sale!

Ame Pure Intensive Cellulite Eraser Kit

Original price was: €149.00.Current price is: €104.30.

Intensive Cellulite Eraser ravi on teaduslikult testitud lahendus tselluliidi efektiivseks vähendamiseks. On kliiniliselt tõestatud, et see protseduur vähendab tselluliiti kõigest kahe nädalaga!

2 in stock

Category: Tag:

Description

Võimsad aktiivsed toimeained salendavad ja toonivad teie keha samal ajal, kui te magate. Regulaarne kasutamine vähendab tselluliiti ja parandab teie kehakontuuri.

CIT Body Roller™ on loodud spetsiaalselt kehal olevate probleemsete kohtade ravimiseks. Mikronõeltega hooldamise raviprotseduuri läbi viimisel võib kollageeni tootmine nahas suureneda rohkem kui 200%, ja seda vaid pärast ühte kasutuskorda, Geelides olevate võimsate tselluliiti pagendavate aktiivsete toimeainete imandumine võimendub sealjuures 1000-kordselt. Toote CIT Body Roller efekt on võrreldav naha hooldamiseks kasutatava laserraviga.

Protseduuri käigus tehakse epidermisepealmisele kihile pisikesi silmale nähtamatuid torkeauke, mis käivitavad naha tervenemisprotsessi, aktiveerides koheselt kollageeni ja elastiini tootmise. Naha loomulik tervenemisprotsess aitab siluda ja lõhustada tselluliiti, üleliigset nahaalust rasva ja ebaühtlast tekstuuri.

Intensive Cellulite Induction Therapy™ Gel sisaldab suurtes kogustes aktiivseid toimeaineid, mis suudavad edukalt tselluliidiga võidelda. Seda võimsat, kiiresti imenduvat geeli tuleks peale kanda kohe pärast rolleriga protseduuri läbimist. See vähendab mikromesoteraapia järgselt tekkinud punetust, tagades kiire ja täiusliku paranemise. Uusimate naha parandamise tehnoloogiate põhjal valmistatud kergekoeline CRÈME tuleb peale kanda igal hommikul ja õhtul, välja arvatud need õhtud, mil viite läbi mikromesoteraapiat. Spetsiaalselt formuleeritud geel tagab kohese hüdratsiooni ja silub naha pinda, vähendades samal ajal tselluliidi tekkimist.