fbpx

Venitusarmide eemaldamise komplekt Áme Pure

149.00

Intensive Stretch Marks Eraser™
Intensive Stretch Mark Induction Therapy™ vähendab 8 nädalase ravikuuri ajal märgatavalt venitusarme ja muid arme ning tugevdab nahka, et vältida tulevasi venitusarme.* Tulemusi tõestavad 21 uuringu tulemused ning seetõttu on see ka üks kõige kajastatum nahahooldus saadaval. Julmusevastane toode

Laost otsas

Kategooria: Silt:

Kirjeldus

CIT Body Roller™ on spetsiaalselt disainitud ravima keha probleemseid piirkondi. See on kaks korda laiem kui CIT Face Roller™, sellel on 400 nõelakest, tehes lihtsamaks suuremate keha probleemsete piirkondade ravimiseks ja tagades paremaid tulemusi. See teeb nahale tuhandeid mikroskoopilisi augukesi. Keha reageerib nagu iga vigastusega ja läheb “kontrollitud paanika” seisundisse ja hakkab tootma suuri koguseid kollageeni ja elastaani. Uuringud on näitanud et elastaani ja kollageeni tootmine suureneb üle 200%. Tulemusena kollageeni ja elastaani kiud asendavad tõhusalt armkoe.
Tulemused: • Ennetab venitusarmide teket ja progresseerumist vähemalt 50%. •Vähendab olemasolevate venitusarmide suurust ligikaudu 50%. •Pakub nahale lisa niisutust ja pinguldust. •Sellel on pinguldav ja tugevdav toime, taastab naha kaotatud elastsuse •See taastab naha pealmist kude, asendades venitusarmide poolt mõjutatud naha 8-nädalase ravikuuri jooksul uuega.
Intensive Stretch Mark Induction Therapy™ geel ja kreem mõjutavad su nahka järgmiselt:
• Stimuleerib immunsüsteemi rakke nahas, parandades naha immuunsusvastust ja aidates võidelda patogeenidega. Selle tulemusena kasutatakse kollageeni uute naharakkude loomisel palju tõhusamalt, ning teiste kosmeetiliste aktiivsete koostisosade efektiivsus tõuseb samuti märgatavalt. • Selles kasutatakse uuenenud kohaletoimetamise süsteemi (mitsellaar süsteem taaslahustatud liposoomidega), mis toimib efektiivselt olemasolevate venitusarmide ravimiseks ja uute ennetamiseks. • Vähendab pinget nahas nõrgestades lihaskokkutõmbeid. • Nahk taastab oma elastsuse (+44% 60-ne päeva jooksul) ja vähendab/eemaldab venitusarme. See on ka suurepärane vahend ennetamaks uute venitusarmide teket.
In vivo uuringud on näitanud, et 8-nädalase kuuri järel on venitusarmide pikkus vähenenud 50%, laius vähenenud 66,2% ja toon vähenenud 75,1%, tagades silmnähtavad tulemused.
Intensive Stretch Marks Eraser sisaldab:
1 x âme pure® Original CIT Body Roller™ 1 x Intensive Stretch Marks Induction Therapy GEL 80 ml 1 x Intensive Stretch Marks Induction Therapy CRÈME 120 ml 2 x âme pure® Sanitizer Sprays